Audiogids "Olaine pagātnē, tagadnē un nākotnē"

 

Izstaigā Olaini ar audiogida palīdzību un iepazīsti to! Audiogids Tevi izvedīs pastaigu maršrutā ar 55 Olaines pilsētai un iedzīvotājiem nozīmīgiem apskates punktiem, kas ir bijuši pagātnē, kas nozīmīgi mūsdienās un kādi objekti taps nākotnē.

Pastaigas laikā apmeklētāji var uzzināt interesantus un aizraujošus faktus, nostāstus un teikas par maršrutā iekļautajiem objektiem.

Audiogids pieejams latviešu un krievu valodā. 
Noskenē QR kodu un pieslēdzies lietotnei!

 

Audiogida reklāma kopā ar QR kodu, kas aizved uz audiogidu

Audiogida lietošanas instrukcija

Lietotnes lejupielāde ir bez maksas. Lietotni var lejupielādēt gan “Google Play” (“Android” ierīcēm), gan “App Store” (“Apple” produktiem), meklējot nosaukumu “Tours Across Baltics”. Lietotne darbojas gan telefonos, gan planšetdatoros. Mēs iesakām izmantot universālo lejupielādes saiti, kas automātiski atpazīs Jūsu ierīces operētājsistēmu un aizvedīs tieši uz Jūsu operētājsistēmai paredzēto lejupielādes veikalu, – https://toursacrossbaltics.qrd.by/40u8pm.

Lietotnes lietošana ir gana vienkārša un intuitīva. Pirmo reizi atverot lietotni, ir jāatļauj izmantot telefona GPS moduli, jo citādi GPS bāzētās funkcijas nebūs pieejamas.

Atverot pašas lietotnes galveno izvēlni, Jūs nonāksiet plašā tūru sarakstā, kur var atrast Olaines tūri, to tad arī atveriet. Latviešu valodas versija un krievu valodas versija tehniski ir divas atšķirīgas tūres.

Uzklikšķiniet uz pogas “Download” un lejupielādējiet tūri telefona atmiņā. Vidēja izmēra tūres izmērs ir apmēram 20–30 MB. Kad tūre ir lejupielādēta telefonā, mobilie dati vairs netiks patērēti, attiecīgi iesakām veikt tūres lejupielādi jau mājās caur Wi-Fi tīklu.

Atverot pašu tūri, Jūs nonāksiet tūres pirmajā apskates objektā. Uzklikšķinot uz kartes ikonas labējā augšējā stūrī, Jūs nonāksiet kartes skatā, kur varēsiet redzēt visu apskates punktu atrašanās vietas, kā arī savu reālā laika lokāciju. Pēc kartes jūs varat izstaigāt visus objektus.

Esot pie jebkura no objektiem apmēram 20 metru attālumā, Jums automātiski sāks atskaņot audio, kas raksturo attiecīgo apskates punktu. Šo funkciju uzstādījumos var arī atslēgt, ja ir tāda vēlme.

Kartes skatā vairākas reizes klikšķinot uz bultiņas ikonas, Jūs varat mainīt veidu, kā tiek orientēta karte.

Pilnībā uzlādēts telefons vidēji spēs nodrošināt sešu stundu darbu ar lietotni, bet tas, protams, atkarīgs no telefona modeļa un baterijas nolietojuma.